ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



UVM - multiklan

pon, 04 sierpień 2003 20:50:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Nasz sztandarowy klan Rocket Areny, UVM, doczekał się dywizji Clan Arena PM w skład której wejdzie polski klan CA PM Chaos Legion. Oba klany będą grały pod znanym już na rynku tagiem UVM który ma swoją tradycję i pewną renomę na scenie rakietowej i nie tylko.

Oznacza to że być może jesteśmy świadkami początku konsolidacji scen ra3 i ca, które mimo że grają podobną piłkę wzajemnie się raczej nie tolerują.

Więcej na ten temat w podserwisie Rocket Areny, w tym dalsze plany ekspansji rakietowej i klanarenowej.

Krk duelcup update

pon, 04 sierpień 2003 14:47:05 | Autor: Szczawson | Quake 3 Arena

Zmianie uległ adres strony internetowej, na której zapisuje się na ów turniej.

Obecnie znajduje się na tej stronie.

Zmianie uległ cały layout witryny, teraz jest o wiele ładniejszy. Zapraszam do udziału w tym turnieju, szykuje się całkiem przyjemna impreza.

Kolejny film...

pon, 04 sierpień 2003 10:52:00 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

...od CyberFight.org. Ponownie będzie to filmik promujący, a tym razem głównym bohaterem jest litewski klan Phenomenon, który nie jest zbyt znany na światowej scenie Q3, ale dzięki tej produkcji może więcej ludzi będzie wiedzieć kto to i jakimi dysponuje umiejętnościami. Filmu jeszcze nie ściągałem, więc może zaczerpnę opisu z Cyberfajta:

"Wshisper z tego właśnie klanu wypuścił bardzo ciekawy film, zawierający mnóstwo fragów w wykonaniu klanowiczów i jego własnym. Co tu dużo mówić - film umieściliśmy na naszym FTP więc ściągajcie i bawcie się dobrze"

.:: Phenomenon Quake III movie [141 MB*]*

Wrażenia możecie wypisywać w komentarzach.

nVidia sponsoruje i odwiedza...

nie, 03 sierpień 2003 14:41:55 | Autor: Shadow | Quake 3 Arena

w dniach od 14 do 16 sierpnia, nVidia będzie urządzała troche atrakcji dla osób odwiedzających QuakeCon 2003. Mały rozkład jazdy:

Czwartek 14.08.03

NVIDIA free pizza & soda giveaway, 12:00

NVIDIA Build Your Own PC contest, 14:00 to 16:00

Piątek 15.08.03

NVIDIA Build Your Own PC contest, 13:00 do 15:00; 17:00do 19:00

Sobota 16.08.03

NVIDIA Speed'n'Overclocking & Mod Contest, 11:00 do ??:?? (tutaj znajdziecie szczegóły)

Art Show, 10:00 to 18:00

Edit:

Firma będzie hostować kilka konkursów na QuakeCon. Oczywiście dla zwycięzców firma przewidziała liczne nagrody a są nimi komputery PC wyposażone w nForce2 Ultra 400, ASYLUM GeForce FX 5600 Ultra, AMD Athlon XP 3200+ , 512MB Samsung DDR400 oraz dysk Western Digital Raptor. Więcej informacji znajdziecie na nZone.

Chciałbym także wspomnieć o tym że nVidia jest sponsorem nagród 'the Xtreme Tournament Gaming League', którymi będą: 10 Kart GForce FX oraz 30 koszulek z logiem nVidii

KłejkKonowa tapetka

nie, 03 sierpień 2003 00:34:22 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się tegorocznego QuakeCon dyrektor artystyczny QC - Rao - stworzył oficjalną tapetkę turnieju. Jego dzieło będzie się znajdować podczas turnieju na każdym z komputerów (wyłączając BYOC).

Owe dzieło, w różnych formatach znajdziecie tutaj.

ASUS Summer Cup 2003

sob, 02 sierpień 2003 22:03:40 | Autor: dinh|linx | Quake 3 Arena

 W dniach 30-31 sierpnia odbędzie się turniej ASUS Summer Cup 2003. Kolejne większe przedsięwzięcie firmy ASUS, które odbędzie się w Moskwie jest turniejem Q3 1v1. Otwarty jest on dla wszystkich co oznacza, że każdy kto czuje się na siłach może w nim wystartować. Wystarczy napisać mejla do jednego z organizatorów (jego mejl tutaj), w którym prócz pochodzenia, imienia oraz nicka, trzeba uzasadnić dlaczego chcemy wziąść udziął w turnieju. W rozgrywkach weźmie udział do 128 graczy z czego dwóch zostanie zaproszonych. Niestety nie zobaczymy w tym turnieju uNkinda oraz coollera. Będą oni rozgrywać mecz pokazowy a organizatorzy nie zgodzili się na ich późniejsze uczestnictwo w turnieju.

 Nagrody jakie przewidziano to:

  • 1 miejsce - ASUS v9950 Ultra i $ 200

  • 2 miejsce - $ 250

  • 3 miejsce - $ 150

  • 4 miejsce - $ 100

  • 5-6 miejsca - $ 50

 Myślę, że całość zapowiada się naprawdę ciekawie. Zobaczymy co z tego wyniknie. Tym czasem ludzi bardziej zainteresowanych tym turniejem odsyłam tutaj.

Fear Factory Tournament - Wywiady cz. 2

sob, 02 sierpień 2003 21:14:49 | Autor: dinh|linx | Quake 3 Arena

 W dziale wywiady można już przeczytać wywiad przeprowadzony z cGu`Guard'em - zwycięzcą turnieju FF CUP 2003. Wywiad jest troszke krótki ponieważ Guard bardzo się spieszył. Mimo wszystko można się z niego dowiedzieć kilku interesujących rzeczy o tym młodym litewskim graczu. Miłego czytania :).

To co - gonimy swiat?

sob, 02 sierpień 2003 13:17:36 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Dostałem taki oto majl:

"Dzień Dobry !

Nazywam się Robert, od długiego czasu interesuję się sceną gier fpp, choć nie mam na tyle czasu, żeby aktywnie w niej uczestniczyć. Kilka miesięcy temu zauważyłem, że na polskiej scenie jest niedobór sprzętu i akcesorii przeznaczonych specjalnie dla graczy. Wiem tylko, że jest jeden sklep internetowy, który ma na dodatek dosyć ubogą ofertę. Chciałbym to zmienić...chciałbym widzieć polskie klany, graczy dobrze zaopatrzonych, nie będących do tyłu ze światem. W przyszłości chciałbym zainwestować w sponsoring polskich klanów, tak aby mogły pokazywać na scenie międzynarodowej na co je tak naprawdę stać. Ale to niestety odległa przyszłość. Na początku chciałbym utworzyć firmę, która zajmowała by się sprowadzaniem sprzętu i akcesorii dla graczy. W związku z tym muszę wykonać badanie rynku:).Stworzyłem narazie prostą kilkupytaniową ankietę, która mam nadzieję pozwoli mi choć trochę na poznanie preferencji graczy. Adres ankiety "

Ja juz wypełniłem. A nuż coś z tego bedzie?

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63