ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ORG Duel Cup #1: All Stars - RELACJA

nie, 20 styczeń 2008 13:48:01 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Dziś wielkie święto fanów Quake 3 z Polski. Rozpoczynamy serię turniejów, które pozwolą polskim zawodnikom lepiej przygotować się do ESWC. Naszą drogę rozpoczynamy od pokazowego turnieju z udziałem gwiazd. Zapraszamy do wspólnego śledzenia turnieju.
Rozpoczęcie: 20.01.2008 : 15:00
GTV1: 194.187.43.243:30000
GTV2: 194.126.124.107:27970
Shoutcast: http://s1.hsradio.pl:8000 start od półfinału WB (FAQ)
Scorebot: #org.pl @ irc.quakenet.org

DRABINKA

RELACJA (4 wpisy)14:15: Gracze po woli zaczynają zbierać się na ircu na kanale #org.pl. Organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik. Za chwilę startujemy.


16:25: Wszystko idzie dość sprawnie, choć zabrakło miejsc na GTV. Podobno inne GTV podłączyły się do naszego, jak tylko czegoś się dowiemy na ten temat damy Wam znać. Może uda się zwiększyć liczbę slotów.

16:30: Jest drugie GTV:194.126.124.107:27970

17:10: Gracze i kibice dopisali, mecze są emocjonujące. Scena wyraźnie odżyła o czym świadczą przepełnione GTV (200 osób). Niedługo Mav_` rozpocznie nadawanie.


Lista graczy1. matr0x

2. r1val

  1. v3rb

  2. prox

  3. wEst

  4. avenger

  5. rutt

  6. av3k

  7. HeRpU (za stinga)

  8. equador

  9. GaD

  10. sab

  11. brutal

  12. xEn

  13. inz4h

  14. zoom


Lista mapnecro6

hub3aeroq3

pro-q3dm6

pro-q3tourney4

ztn3tourney1


Synchronizacja shoutcastu

WYNIKI:
1 RUNDA WB

matr0x vs zoom : 1:0
necro6 : 75:7

av3k vs HeRpU : 1:0
necro6: 45:13

prox vs nergal : 1:0
necro6: 50:9

wEst vs sab : 1:0
necro6: 36:23
r1val vs inz4h : 0:1
necro6: 33:42**
**
rutt vs equador : 1:0
necro6: 39:7

v3rb vs xEn : 1:0
necro6: 52:2
avenger vs GaD : 0:1 (w/o)


2 RUNDA WB
matr0x vs av3k : 0:2
hub3aeroq3: 14:15

ztn3tourney1: 11:12**
prox** vs wEst : 2:0
hub3aeroq3: 28:18

ztn3tourney1: w/o

(wEst zrezygnował z powodu problemów z łączem)

inz4h vs rutt : 2:0
hub3aeroq3: 30:22

ztn3tourney1: 21:15

v3rb vs GaD : 2:0
pro-q3dm6: 32:6

hub3aeroq3: 44:32


3 RUNDA WB
av3k vs prox : 2:1
hub3aeroq3: 22:28

pro-q3dm6: 16:11

ztn3tourney1: 20:11
inz4h vs v3rb : 0:2
ztn3tourney1: 12:31

pro-q3dm6: 14:37


FINAŁ WB
av3k vs v3rb : 2:0
pro-q3dm6: 26:7
ztn3tourney1: 19:12

1 RUNDA LB

zoom vs herpu : 0:2
ztn3tourney1: 14:16

pro-q3tourney4: 25:33
nergal vs sab : 0:2
pro-q3dm6: 5:30

hub3aeroq3: 16:39

r1val vs equador : 2:0
ztn3tourney1 : 31:8

hub3aeroq3 : 62:12

xEn vs avenger : 1:0 (w/o)


2 RUNDA LB
rutt vs HeRpU : 2:0
pro-q3tourney4: 30:20

hub3aeroq3: 43:22
GaD vs sab : 1:**2
**pro-q3dm6: 8:28

hub3aeroq3: 39:26

ztn3tourney1: 14:23
matr0x vs r1val : 1:**2
**ztn3tourney1: 1:9

necro6: 1:0

hub3aeroq3: 0:1
**
wEst vs **xEn : w/o**
**


3 RUNDA LB
rutt vs sab : 2:0
pro-q3dm6: 22:8

pro-q3tourney4: 43:19
r1val vs xEn : 2:0
pro-q3dm6: 10:5

ztn3tourney1: 28:7


4 RUNDA LB
 prox vs rutt : 2:0
ztn3tourney1: 20:2
pro-q3tourney4: 28:20
inz4h vs r1val : 0:**2
**ztn3tourney1: 21:40

necro6: 23:49


MAŁY FINAŁ LB
 prox vs r1val : 2:1
ztn3tourney1: 28:19

hub3aeroq3: 30:34

pro-q3tourney4: 21:20


FINAŁ LB
 v3rb vs prox : 2:0
hub3aeroq3: 45:20

pro-q3dm6: 19:12

WIELKI FINAŁ


 av3k vs v3rb : 3:0
(1:0 na starcie dla avka za wygranie WB)

pro-q3tourney4: 21:9

ztn3tourney1: 23:8

KLASYFIKACJA KOŃCOWA


srs|av3k
ff/v3rb
ff/ProX

  1. ff/r1val

>> DEMA <<

srakal1ty | 2008-01-20 15:37:16 +0100

A gdzie dema? :>

EDIT: ej nie ale pytam serio, będzie jakaś paczka dem z tego kupa?

nergal | 2008-01-20 17:16:47 +0100

gg tepsa XXI wiek:)
avek mega fart!

kaliberr44 | 2008-01-20 17:59:20 +0100

A gdzie Zik?

move | 2008-01-20 18:16:55 +0100

demon: Dobrze się czujesz? Kiedy widziałeś dema z turnieju uploadowane w trakcie jego trwania???
Duke: Wystarczy poczytać poprzednie newsy dotyczące turnieju, a dostaniesz odpowiedź.

sYnth|Bubu | 2008-01-20 18:38:09 +0100

C'mon matek :)

MasterPlaster | 2008-01-20 18:44:23 +0100

wygrany z losers bracket gra z wygranym z winners bracket?

srakal1ty | 2008-01-20 20:20:26 +0100

Dobrze się czuję, chociaż niedługo zamienię się w zombi, bo sesja się zbliża.

Pytam czy generalnie planujecie umieścić na ORGu paczkę z demami (jeśli nie z wszystkimi to chociaż tymi finałowymi + jakieś miazgi z fazy 'grupowej')

MisieX | 2008-01-20 20:34:06 +0100

Oczywiście. Nie wiem skad u was nadzieja, ze dema będą pokazywały się na bieżąco... przecież to jest organizacyjnie niewykonalne. Jak będzie po turnieju, wszystko zbierzemy i udostepnimy do downloadu.

^M^ | 2008-01-20 20:42:50 +0100

v3rb, kocham Cię :*

freak | 2008-01-20 22:24:27 +0100

Av3k - ręce w dół.

fil.IP | 2008-01-20 22:26:29 +0100

GG wszyscy. VGJ za organizacje i coverage!!!!!!!!!!

Gravatar

nxs.izap | 2008-01-20 22:30:19 +0100

brawa za organizacje :)

Gravatar

Dzeju | 2008-01-20 22:52:26 +0100

Gratulacje Av3k

macie wszyscy siol

v3rb | 2008-01-20 23:28:19 +0100

M ojej :_D

sab | 2008-01-20 23:38:53 +0100

Move - brawo za organizację

move | 2008-01-20 23:44:19 +0100

brawa należą się wszystkim pracusiom, którzy mieli wkład w końcowy sukces :)
ja tylko postawiłem fundamenty...

zresztą będąc idealistą, widzę sporo niedociągnięć, które mam nadzieję wyeleminować w przyszłych edycjach :)

THRAWN | 2008-01-21 00:33:03 +0100

FF ownage!:D

Gravatar

Dzeju | 2008-01-21 00:40:16 +0100

przydalo by sie wiecej takich onlajn ale dla wszystkich xDDD

move | 2008-01-21 01:12:30 +0100

Dzeju: Będą.

kos | 2008-01-21 01:15:13 +0100

ale grać od 15 do 23 przez neta to przegięcie troche ;D na lanie jeszcze uchodzi;>

move | 2008-01-21 01:48:16 +0100

Dlaczego przegięcie? Nie rozumiem o co Ci chodzi?

sYnth|Bubu | 2008-01-21 01:58:21 +0100

Od 15 do 23... Tyle trwa turniej to nie znaczy ze non stop 8h sie gra :)
Po tym co Verb pokazal liczylem na wiecej w finale :)

pluskff4 | 2008-01-21 06:09:33 +0100

macie jakies demka ? ;b

matelele | 2008-01-21 08:22:24 +0100

największe emocje ... av3k - matr0x ;/

songo.krzychu | 2008-01-21 12:37:35 +0100

prox vs. r1val - też dobry był mecz ;)

kaliberr44 | 2008-01-21 13:19:59 +0100

prox vs av3k na hubie tez konkretnie

move | 2008-01-21 13:32:28 +0100

No, to chyba fajnie było! :D

J@zZ | 2008-01-21 13:42:57 +0100

Czy ktos mi moze powiedziec o ktorej dzis bedzie ten mecz pokazowy i odrazu na ktorym gtv bedzie lecial dzieki.

move | 2008-01-21 13:58:55 +0100

Patrz trochę wyżej: www.quake.net.pl/?page=news&amp;newsid=10931

J@zZ | 2008-01-21 14:01:18 +0100

hehe :DDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63