ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



"Toxic, strzeż się, bo nadchodzę!"

pią, 26 styczeń 2007 00:51:01 | Autor: RauL | Quake 4

Brytyjski dueler, Gareth "GaRpY" Marshall, doskonale znany na scenie Quake 4 po kilku miesiącach grania jako wolny strzelec zdecydował się zasilić barwy multiklanu Team Dignitas. Zawodnik ten pokazał się ostatnio z bardzo dobrej strony zajmując trzecią lokatę w turnieju i29 (listopad). Natomiast w QPAD Middle Month Tournament #2 uplasował się na drugiej pozycji. A oto oświadczenie GaRpYego:
"W ostatnich miesiącach miałem kilka ofert od teamów. Po długich konwersacjach zdecydowałem się jednak na Team Dignitas, gdyż wierzę, że zapewnią mi oni najlepsze wsparcie do grania w Quake 4. Zamierzam w tym roku pojeździć trochę po światowych turniejach pod tagiem TD, gdzie, mam nadzieję przyniosę prestiż mojemu nowemu klanowi oraz sobie w turniejach, w których wystartuję. Powracam teraz po trzymiesięcznej przerwie i zamierzam trenować 110% więcej niż w minionym roku. Mam nadzieję, że zaowocuje to naprawdę dobrymi rezultatami. Toxic, strzeż się, bo nadchodzę!"

Z ostatniej chwili:

GaRpY zwycięża w finale 4q4 CUP Tourney, pokonując swojego rodaka Hella! Wiecej info - click!
źródło: www.esreality.com

MisieX | 2007-01-26 01:18:53 +0100

Jestes pewien, ze to brytyjska flaga? :D

RauL | 2007-01-26 01:23:03 +0100

nie, angielska, bo jest angolem co = ze jest tez brytyjczykiem :P

MisieX | 2007-01-26 01:26:25 +0100

niby tak, ale jakos mnie to nie pasi :P

RauL | 2007-01-26 01:31:20 +0100

"To Twoja sprawa :D" :-P

sYnth|Bubu | 2007-01-26 01:33:46 +0100

Mozesz nadchodzic :D Grapy... tzw "przerost ambicji nad umiejetnosci"

Gravatar

dav1d_aka_latuch | 2007-01-26 06:35:24 +0100

on se moze pogadac i tak go toxic rozlozy na turnieju

kaboom | 2007-01-26 10:02:06 +0100

wieciej info - click! - strona 4q4

przeciez ona tym razem jest pusta, bo mieli problemy techniczne

RauL | 2007-01-26 10:05:08 +0100

uuu, u right kaboom. edytnolem i dalem linka do Was!

kaboom | 2007-01-26 10:09:02 +0100

mogles dac linka do aaa, byle nie do 4q4 bo tam nic nie ma w tym tygodniu

RauL | 2007-01-26 10:31:51 +0100

luźna guma ;-)

Mav_8217 | 2007-01-26 11:04:00 +0100

Ale nie wiesz czy nie mieszka w Walii, Szkocji albo Irlandii Północnej, bo zawsze przy newsach o nim jest flaga Wielkiej Brytanii, a oprócz Anglii właśnie te landy do niej należą. Zresztą... Anglia, to tylko część składowa Wielkiej Brytanii, nie mająca na świecie praktycznie żadnej władzy legislacyjnej, bo wszystkie jej organy rządowe są jednocześnie organami Wielkiej Brytanii. Więc to nie jest do końca poprawnie użyć takiej flagi.

RauL | 2007-01-26 11:12:40 +0100

Mav_ gdy bym nie miał pewności, to bym nie dawał takiej flagi :) on jest z Birmingham, więc ciiiii :-P

nergal | 2007-01-26 15:25:23 +0100

i tak uzycie taj falgi w polaczeniu ze slowem brytyjczyk jest raczej kiepskim pomysłem:F

nergal | 2007-01-26 15:26:49 +0100

on na bank by sie obrazil o dał Ci wpysk!

RauL | 2007-01-26 15:49:51 +0100

no na bank ;)

nergal | 2007-01-26 20:03:10 +0100

najego blogu zostawilem namiar na Ciebie redaktorku...

rzu | 2007-01-26 22:46:30 +0100

raól wystaw im fszyskim po oszczerzeniu! :o źródło: my own

MisieX | 2007-01-27 15:20:36 +0100

nergal, możesz edytować newsa, nie musisz pisać dwóch komentarzy kolo siebie :P

rzurzu - jeszcze f w słowie wystaw Ci umknęło... ja bym się poszedł rzucić pod samochód

nergal | 2007-01-27 23:55:46 +0100

ok newsa zprzyjemnoscia:O
:)

RauL | 2007-01-28 10:02:22 +0100

mial na mysli komentarz rzecz jasna.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63