"Toxic, strzeż się, bo nadchodzę!"
Brytyjski dueler,
Gareth "GaRpY" Marshall, doskonale znany na scenie Quake 4 po kilku miesiącach grania jako wolny strzelec zdecydował się zasilić barwy multiklanu Team Dignitas. Zawodnik ten pokazał się ostatnio z bardzo dobrej strony zajmując trzecią lokatę w turnieju i29 (listopad). Natomiast w QPAD Middle Month Tournament #2 uplasował się na drugiej pozycji. A oto oświadczenie GaRpYego:
"W ostatnich miesiącach miałem kilka ofert od teamów. Po długich konwersacjach zdecydowałem się jednak na Team Dignitas, gdyż wierzę, że zapewnią mi oni najlepsze wsparcie do grania w Quake 4. Zamierzam w tym roku pojeździć trochę po światowych turniejach pod tagiem TD, gdzie, mam nadzieję przyniosę prestiż mojemu nowemu klanowi oraz sobie w turniejach, w których wystartuję. Powracam teraz po trzymiesięcznej przerwie i zamierzam trenować 110% więcej niż w minionym roku. Mam nadzieję, że zaowocuje to naprawdę dobrymi rezultatami. Toxic, strzeż się, bo nadchodzę!"
Z ostatniej chwili:
GaRpY zwycięża w finale 4q4 CUP Tourney, pokonując swojego rodaka Hella! Wiecej info - click!
źródło: www.esreality.com






MisieX | 2007-01-26 01:18:53 +0100
Jestes pewien, ze to brytyjska flaga? :D
#735444
RauL | 2007-01-26 01:23:03 +0100
nie, angielska, bo jest angolem co = ze jest tez brytyjczykiem :P
#735445
MisieX | 2007-01-26 01:26:25 +0100
niby tak, ale jakos mnie to nie pasi :P
#735446
RauL | 2007-01-26 01:31:20 +0100
"To Twoja sprawa :D" :-P
#735447
sYnth|Bubu | 2007-01-26 01:33:46 +0100
Mozesz nadchodzic :D Grapy... tzw "przerost ambicji nad umiejetnosci"
#735448
dav1d_aka_latuch | 2007-01-26 06:35:24 +0100
on se moze pogadac i tak go toxic rozlozy na turnieju
#735450
kaboom | 2007-01-26 10:02:06 +0100
wieciej info - click! - strona 4q4
przeciez ona tym razem jest pusta, bo mieli problemy techniczne
#735453
RauL | 2007-01-26 10:05:08 +0100
uuu, u right kaboom. edytnolem i dalem linka do Was!
#735454
kaboom | 2007-01-26 10:09:02 +0100
mogles dac linka do aaa, byle nie do 4q4 bo tam nic nie ma w tym tygodniu
#735455
RauL | 2007-01-26 10:31:51 +0100
luźna guma ;-)
#735456
Mav_8217 | 2007-01-26 11:04:00 +0100
Ale nie wiesz czy nie mieszka w Walii, Szkocji albo Irlandii Północnej, bo zawsze przy newsach o nim jest flaga Wielkiej Brytanii, a oprócz Anglii właśnie te landy do niej należą. Zresztą... Anglia, to tylko część składowa Wielkiej Brytanii, nie mająca na świecie praktycznie żadnej władzy legislacyjnej, bo wszystkie jej organy rządowe są jednocześnie organami Wielkiej Brytanii. Więc to nie jest do końca poprawnie użyć takiej flagi.
#735457
RauL | 2007-01-26 11:12:40 +0100
Mav_ gdy bym nie miał pewności, to bym nie dawał takiej flagi :) on jest z Birmingham, więc ciiiii :-P
#735459
nergal | 2007-01-26 15:25:23 +0100
i tak uzycie taj falgi w polaczeniu ze slowem brytyjczyk jest raczej kiepskim pomysłem:F
#735460
nergal | 2007-01-26 15:26:49 +0100
on na bank by sie obrazil o dał Ci wpysk!
#735461
RauL | 2007-01-26 15:49:51 +0100
no na bank ;)
#735462
nergal | 2007-01-26 20:03:10 +0100
najego blogu zostawilem namiar na Ciebie redaktorku...
#735465
rzu | 2007-01-26 22:46:30 +0100
raól wystaw im fszyskim po oszczerzeniu! :o źródło: my own
#735466
MisieX | 2007-01-27 15:20:36 +0100
nergal, możesz edytować newsa, nie musisz pisać dwóch komentarzy kolo siebie :P
rzurzu - jeszcze f w słowie wystaw Ci umknęło... ja bym się poszedł rzucić pod samochód
#735485
nergal | 2007-01-27 23:55:46 +0100
ok newsa zprzyjemnoscia:O
:)
#735500
RauL | 2007-01-28 10:02:22 +0100
mial na mysli komentarz rzecz jasna.
#735503
Zaloguj się by dodać komentarz.