WSVG Louisville: av3k mistrzem!!!
Część z Was pewnie śledzi rozgrywki WSVG w Louiseville. Dla tych, którzy tego jednak nie robią mam wspaniałą wiadomość.
Maciek "av3k" Krzykowski
dotarł aż do samego finału drabinki wygranych, gdzie czeka już na niego
Toxic! Mecz ten można będzie śledzić dzięki videostreamowi na www.thewsvg.com.
Treść relacji znajdziecie w kolumnie "Jak to Maciek podbił USA!"





cin | 2007-06-24 20:40:08 +0200
do boju lolu
#737623
furi | 2007-06-24 22:29:19 +0200
A czasem nie musza zagrac 2x bo3?:D
#737626
olek | 2007-06-24 22:30:59 +0200
z tymi czekami to lekki pospiech?
jeszcze 2 polowa! ;d
#737627
_Vh | 2007-06-24 22:35:43 +0200
walcz młody, walcz!
Nie ma to jak zacięty finał, jakie emocje!
#737628
furi | 2007-06-24 22:35:46 +0200
O ty dziadzie :D Szybkis :DDDDDDD
#737629
olek | 2007-06-25 00:25:45 +0200
prad im wylaczyli czy co?
#737632
Toten[pl] | 2007-06-25 01:00:31 +0200
"We have new champion" :) Wygrał skubaniec. Mamy mistrza świata :)
#737635
olek | 2007-06-25 01:04:53 +0200
GG, av3k mistrzem :D
rozjebal go jak kefirek na kacu :-)
#737636
olek | 2007-06-25 01:05:37 +0200
a w sumie jak to liczyli? roznica fragow?
bo ogolnie powinien byc remis w mapach :D
nie zebym sie czepial, ciekawy jestem :-)
#737637
RauL | 2007-06-25 01:07:55 +0200
tia, fragami, dziwnie troche wlasnie. po 6 h z wsvg mozna isc spac. cu ;)
#737638
freak | 2007-06-25 01:14:07 +0200
Fajnie spoglądać na gg i widzieć jak nick Maćka jest odmieniany na wszelkie możliwe sposoby ;) GG
#737639
extrim | 2007-06-25 09:37:59 +0200
zauważył ktoś może co on miał za słuchawki?
#737644
vacq | 2007-06-25 10:03:29 +0200
kurde, nie oglądałem bo byłem zbyt zmęczony po weekendzie :/
ciekawe czy jakies vody z komentarzem będą...
gj av3k!
#737645
RauL | 2007-06-25 10:36:19 +0200
Podejrzewam, że się ukażą niebawem.
#737648
kos | 2007-06-25 10:36:26 +0200
całkiem ładna gra na frantiku:>
#737649
ren | 2007-06-25 15:55:12 +0200
Avek Polski Master!!!!:))))
#737661
cin | 2007-06-25 18:40:56 +0200
by zrobili jakąś retransmisje :D
#737666
rono | 2007-06-26 16:40:14 +0200
Swietna gra. Gratuluje i hyle czoła :)
#737673
Zaloguj się by dodać komentarz.