ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ClanBase Q3 CPMa CPM 1on1 OpenCup Spring 2007 - znamy dywizje!

nie, 01 kwiecień 2007 14:30:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Dziś na oficjalnej stronie ClanBase Q3 CPMa CPM 1on1 OpenCup Spring 2007 pojawiły się dywizje, na które gracze zostali podzieleni według skilla. Admin ligi, Slajer umieścił wszystkich zapisanych 64ech graczy w 2ch dywizjach. Są to Premier League oraz Second League.

Gracze zostaną podzieleni jeszcze na grupy po kilku playerów, gdzie

będą rywalizować w pierwszej fazie Cupu systemem każdy z każdym. Slajer przy podziale na grupy korzystał z porad doskonale obeznanych w scenie CPM graczy, takich jak LuGia oraz sansai. A oto jak przedstawiają się dywizje:

Premier League
Latviabxz
LithuaniaDeaTh
USADevious
TurkeyDime
Polanddzah
Polanddzuki
Germanyele
Finlandendi
United Kingdom8bitlobster
PolandJon4thaN
Finlandjuma
Finlandkoddy
Denmarklight
FinlandLuGia
Russian Federationmsk-pupz
Finlandouzo
FinlandPada
Polandpiwoszeq
Polandpl1
Polandpod1
Polandraul
Swedenrokky
GermanyShootfighter
Polandsianko
Germanysilas
Polandsiv
United Kingdomskint
Luxembourg align=svr
FinlandVarma
Swedenvoodoochopstiks
Denmarkzdm
Polandzoomer

Second League
France1oooK
TurkeyBirdblade
Seychellesbreeze
PolandBSR
PolandCarnivale
Czech Republiccrapper
USAdampfire
FinlandDanskie!
EstoniaDuki
LatviaExact
Germanyfogel
GermanyFraQQ
FranceFreuX
Finlandgaiia
GermanyGIZZy
USAia
FranceMestouille
FinlandNsane
United Kingdomoleedee
Germany[Oubou]68
Germanys7evin
Germanys7unn
Turkeysanchi
Francesansai
Finlandsavucha
Germanysjck
HungarySmoggii
ItalySnip3r
Russian Federationsshl
Finlandtonnikala
Ukrainetoy
Switzerlandveal

Rzecz jasna ORG jak zwykle jest pierwszym serwisem, który Was o tym informuje! Play more CPM!

Fate Blood Cup - dinhz drugim finalistą.

nie, 01 kwiecień 2007 10:34:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Już dziś późnym wieczorem (22.15) zostanie rozegrany finał drabinki przegranych w turnieju TDM'owym Fate Blood Cup. Zmierzą się w nim ekipy dinhz oraz dioxide. W poprzednich spotkaniach gracze kabooma bez większych problemów pokonali Voodoo-Gaming 2:0, a "chłopcy" dave okazali się minimalnie gorsi od teamu oldstyle. Ciężko jest wskazać faworyta tego pojedynku. Osobiście minimalnie większe szanse dawałbym ekipie dinhz (51/49). Jak będzie naprawdę dowiemy się po godzinie 23...

Dinhz [2:1] dioxide

Godzina: 22.15

Data: 1.04.2007
ospdm6: 173:197

q3dm7: 272:196

q3dm14tmp: 187:96
GTV: 88.198.46.203:31337

Scorebot: #dinhz @quakenet

EDIT: Po dość ciekawym spotkaniu klan dinhz wygrywa z dioxide w stosunku 2:1 i zostaje drugim finalistą FBC. Data finału nie jest jeszcze znana ale możecie być pewni, że dowiecie się o niej odpowiednio wcześnie.

FateBloodCup

CPMa 1.41 już niebawem!

nie, 01 kwiecień 2007 00:28:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Całkiem nie tak dawno, bo w grudniu ubiegłego roku dostaliśmy prezent na gwiazdkę od arQona w postaci CPMa oznaczonego numerkiem 1.40. Nic nie zapowiadało, że kolejna wersja popularnego modu Challenge ProMode Arena

ukaże się szybko, gdyż poprzednia wydawała się już dopracowana w

najdrobniejszym szczególe. A jednak! Minęły zaledwie 4 miesiące, a
arQon raczy nas kolejną wersją swojej modyfikacji! Postanowiłem zapytać samego twórcy, co było przyczyną tak nagłego releasu, którego chyba nikt się zresztą nie spodziewał.

org`RauL: Cześć arQon! Od wydania ostatniej wersji CPMa minęły zaledwie 4 miesiące? Co jest głównym powodem wydania nowej wersji? Przecież 1.40 wydaje się być dopracowany w każdym calu?

arQon: Tak, zgadza się! Szczerze mówiąc ja sam się nie spodziewałem, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi będę musiał grzebać w kodzie CPMa i wprowadzać jakieś zmiany. Jedyną przyczyną takiego stanu rzeczy była implementacja vq3 w CPMa. Jak zapewne doskonale wiesz, CPMa to oficjalna platforma CPL 1v1 na rok 2007. Dostałem polecenie od Angela Munoza (szefa CPL) abym upodobnił bardziej moje vq3 do tego z modu OSP 1.03a, ponieważ były niewielkie niedociągnięcia, a jak wiemy CPL rozpoczyna się już niebawem, więc wszystko musiało być gotowe "na wczoraj". *Nowa wersja modu powinna być już na CH-TV

pod koniec przyszłego tygodnia. Praktycznie jest już skończona, ale

musimy jeszcze wszystko przetestować.*

Jak widzicie arQon nawet w święta ma zajęcie. A ORG jest pierwszym serwisem, który informuje Was o nadchodzącym CPMa 1.41!

GGL Old Skool Quake 3 FFA Tourney

pią, 30 marzec 2007 10:14:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Portal Global Gaming League po raz kolejny wychodzi z propozycją pucharu. Tym razem będzie to zapomniane już przez większość "Free for all". GGL Old Skool Quake 3 FFA Tourney organizowany jest dla mieszkańców USA oraz Kanady. Swój udział potwierdziło już kilku graczy niezłego pokroju, takich jak chance czy cl0ck. Gracze będą walczyć zawsze na 3 mapach (jedną z nich ma być q3dm17!). Wygra gracz, który zgromadzi łącznie największą ilość fragów. Cały Cup ma się rozpocząć w niedzielę o godzinie 03:00 CET. Druga zaś część zostanie rozegrana w środę o tej samej godzinie. Nie jest to oczywiście pora odpowiadająca nam zbytnio, ale sądzę, że najwięksi maniacy C*PM* obejrzą wszystkie mecze, które będą transmitowane przez GTV (gtv.ggl.com). Radio iTG natomiast zapewni nam shoutcast z najciekawszych spotkań.

Fate Blood Cup - już prawie koniec.

śro, 28 marzec 2007 11:44:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Turniej FBC wkracza w decydującą fazę. Na placu boju pozostały już tylko trzy klany. Są to: oldstyle, dioxide oraz dinhz.

W ostatnim rozegranym spotkaniu ekipa kabooma po dość jednostronnym

pojedynku pokonała Voodoo Gaming w stosunku 2:0. Teraz czeka ich dużo cięższe

zadanie, bowiem na ich drodze stają legendarne dwutlenki wzmocnione nieobliczalnym v3rbem. Na wygranego z w.w pary czeka już drużyna oldstyle, czyli mieszanka h00lsow (tox, detal), t5'tek (zik) oraz sYntetyzowanych (bal). Zapowiadają się nie lada emocje. Po więcej informacji zapraszam na stronę ligi. Hf.
Ostatnie spotkanie:

Dinhz [2:0] Voodoo Gaming

ospdm5: 190:106

q3dm14tmp: 142:82

FateBloodCup

 

Produels Q3 CPMa CPM 1v1 Euro

wto, 27 marzec 2007 09:44:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

W miniony weekend odbył się kolejny puchar organizowany przez serwis ligowy Produels.

Tym razem był to puchar Q3 CPMa CPM 1v1. Co prawda slotów było tylko 8,

a na liście zapisanych, tych największych sław nie ujrzymy, to jednak

warto obejrzeć demka ze spotkania finałowego, chociaż by ze względu na

uczestnictwo LuGii, fina uważanego za jedną z najlepszych "spawarek" na świecie. Polaków niestety zabrakło. Pewnie za sprawą błyskawicznie przeprowadzonych zapisów. A oto jak przedstawiła się klasyfikacja końcowa:

  1. *LuGia **2. * pupz *3/4. * seever/ Fluff

**
**

Finał**

LuGia 3:1 pupz
**
*cpm3a (demo)
cpm22 (demo)
cpm24 (demo)
Pod tym adresem znajdziecie całą drabinkę!
*dema pochodzą z eSp.pl

Spring Season: między 2, a 3 kolejką

pon, 26 marzec 2007 20:58:01 | Autor: .morfeo | Quake 3 Arena

W czwartek 22 marca zakończyliśmy 2 rundę rozgrywek Spring Season CTF organizowanych przez serwis Ligi instaGib. Podobnie jak w pierwszym tygodniu, tym razem również wszystko przebiegło bez większych problemów, a na brak interesujących meczów i fragów nie mogliśmy narzekać.

Zgodnie z przewidywaniami najlepszym meczem kolejki okazał się pojedynek pomiędzy QPT a fp. Szczególnie emocjonująca była druga mapa - wcp1. Gracze klanu fp prowadzili 2-0, jednak zamieszanie, jakie wdarło się w ich szeregi doprowadziło do utraty 3 flag w ciągu ostatnich 5 minut gry. W konsekwencji QPT wygrało drugą mapę i zdobyło komplet punktów.

Wyniki meczów 2 rundy:

Walkower
Niestety druga runda przyniosła ze sobą również pierwszy walkower. Mecz, ze względu na brak składu, poddał klan f3. Jak się później okazało – zespół ten definitywnie wycofał się z rozgrywek Spring Season .
Kolejka nr 3
Choć w zeszłym tygodniu emocji nie brakowało, tym razem zapowiadają się zdecydowanie większe. Głównie za sprawą meczu pomiędzy klanami, które zajmują obecnie dwa pierwsze miejsca w ligowej tabeli: NWO podejmować będzie QPT. Zawodnicy obu klanów w pierwszych dwóch meczach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zdobyli po 6 punktów.

Pozostałe mecze również powinny stać na wysokim poziomie. Tak oto przedstawia się terminarz LiG Spring Season na następne 3 dni:
* 27.03.2007 (wtorek) 20.00 btfrt - UC [info]
 
* 27.03.2007 (wtorek) 21.00 DT - =[Y]= [info]
 
* 28.03.2007 (środa) 20.00 rK - k [info]
 
* 29.03.2007 (czwartek) 20.00 NWO - QPT [info]
 
* 29.03.2007 (czwartek) 21.00 fp - siR [info]
 

Typowanie
Przypominam o możliwości typowania wyników nadchodzących meczów na stronie www.typy.urd.pl. Po rozegraniu 12 meczów na prowadzeniu znajduje się dwóch typerów: Diag i Eve. Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do ciekawej zabawy, jaką bez wątpienia jest typowanie i do śledzenia na bieżąco wydarzeń ligowych na stronie Ligi instaGib.

Defrag World Cup 04 - Runda czwarta zakończona !

pon, 26 marzec 2007 12:49:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena

No i dotarliśmy do półmetku zawodów. Mapa okazała się bardzo wymagająca, jeżeli chodzi o pomysłowość i kombinowanie. Jedna sztuczka mogła dać nawet ponad 3 sekundową przewagę, a różnica czasu (cpm) między miejscami 1 a 24 wynosi ponad 7 sekund! Właśnie to było powodem odpadnięcia naszego jedynego reprezentanta na vq3 - flagRoNo - 38.368, oraz braku dema flagHamSteR'a. Odpadli też flagPiwozlopy.flageS-Progner uplasował się na miejscu 9, a flageS_ben na miejscu 17. Reszta naszych reprezentantów zajęła 3 ostanie miejsca gwarantujące awans do dalszych rozgrywek - tym razem dopisało szczęście. Tak czy inaczej gratulacje dla wszystkich!

Wyniki przedstawiają się następująco:

Link do mapy - Download
Link do pełnej klasyfikacji - Link

 Klasyfikacja Single CPM:
1.
flag
n1k
23.896
2.
flag
-omg?-
24.984
3.
flag
qs^Lags
25.368
4.
flag
esc?nebuLa
26.168
5.
flag
GT-Agressor
26.256
6.
flag
nL-DeX
26.320
7.
flag
-zeDDer-
26.728
8.
flag
iFX_X4me1eoH
26.880
9.
flag
eS-Progner
27.088
10.
flag
Chronic
27.384
17.
flag
eS_ben
28.224
22.
flag
eS-AL|EN
29.432
23.
flag
v3rb
29.704
24.
flag
Radioactive
30.016

**Klasyfikacja Single vQ3:

**
1.
flag
nL-DeX
28.392
2.
flag
proTon
28.864
3.
flag
[fps]psych
29.392
4.
flag
nL-Fuck3r
29.528
5.
flag
S1aSh
29.632
6.
flag
hazard
29.760
6.
flag
-Gips-
29.760
8.
flag
Vapour
29.792
9.
flag
nL-xajA
29.824
10.
flag
GT-kiccel
29.880

Klasyfikacja drużynowa:

1.
[Own3D]
54.744
flag
-Gips-
29.760
flag
-omg?-
24.984
2.
Dark-side
55.480
flag
nL-DeX
28.392
flag
eS-Progner
27.088
3.
Escape Velocity
55.888
flag
KiD
29.720
flag
esc?nebuLa
26.168
4.
energized
56.192
flag
p900*detz
29.936
flag
GT-Agressor
26.256
5.
#QiangShi
56.968
flag
qs^wrk!!
31.600
flag
qs^Lags
25.368
6.
zaDraTon
56.976
flag
proTon
28.864
flag
DrAkon
28.112
7.
Luckers
57.176
flag
Vapour
29.792
flag
Chronic
27.384
8.
fx
57.184
flag
0p3x
30.888
flag
GT-Stolfer
26.296
9.
barakastra
57.568
flag
[fps]psych
29.392
flag
[fps]goper
28.176
10.
[900fps]
57.808
flag
[fps]grenader
29.888
flag
-FAKIR-
27.920
16.
Kerrigan's Brood
60.664
flag
D[15]
31.232
flag
eS-AL|EN
29.432
17.
Blonde Nipples
61.320
flag
JanTar
31.912
flag
nL-s0t3k_
29.408
18.
oTek
61.672
flag
oTis
33.448
flag
eS_ben
28.224

Piąta mapka wydaje się łatwa ale żeby znaleść się wśród 18 najlepszych trzeba będzie sie mocno postarać. Życzę wszystkim powodzenia! GL!

Źródło: http://breakdown-hq.com
   

Defrag World Cup 04 - Początek 5 rundy

pon, 26 marzec 2007 12:02:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena

 
Przed nami kolejna runda DFWC04 z numerkiem 5. Tym razem mapa Strafe Only autorstwa   th0ca a nie jak wszyscy sie spodziewali Chronos'a.

Wygląd nie budzi większych zastrzeżeń - stylizowane "techniczne"

tekstury robią dobre wrażenie, a całość dopełnia półmrok na całej mapie. Mapa jest bardziej zorientowana na fizykę cpm (jest świetna) ale nie powinno to stanowić problemu dla genialnych straferów z vq3. Mapa została podzielona na 3 sekcje połączone teleportami - dodają one parę możliwych dróg przejścia mapy. Podłoga usiana jest różnego rodzaju kładkami co, w połączeniu z innymi sztuczkami również może sie przyczynić do lepszego wyniku. Generalnie trzeba przyszykować się na zasadę: "Szybciej+Dalej=Lepszy czas".

Życzę wszystkim miłego grania bo naprawdę warto !

   

Link do mapy - Download

oXmoze dominuje JOLT Q3 CTF #22

sob, 24 marzec 2007 10:15:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Brytyjski serwis ligowy Jolt

jest chyba doskonale wszystkim znany. Prestiż rozgrywek spod tej

bandery wzrastał regularnie z roku na rok. Pomimo tego, że najlepsze

czasy TDM mamy już dawno za sobą Jolt nadal zasypuje nas regularnie swoimi ligami. Ostatnio ligą flagową tego serwisu stał się JOLT Q3 CTF! Właśnie zakończyła się juz 22 edycja tego pucharu! Tym razem zeszłoroczni srebrni medaliści, ekipa oXmoze nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom, kto obecnie najlepiej "biega za szmatą" na starym kontynencie. Francuski zespół w 12stu spotkaniach nie odniósł żadnej porażki, co więcej we wszystkich tych spotkaniach stracili oni zaledwie 3 flagi! Nasi jedyni reprezentanci, ekipa Polish Power Pack uplasowali się dopiero na 4tej pozycji 2giej dywizji. A oto jak prezentują się lokaty w każdej z grup skillowych.

Dywizja 1
1. oXmoze

  1. 2 eXtreme

  2. oMega

  3. CAPital Skillz
    Dywizja 2

  4. Law and order

  5. Band of Inebriated Gamers

  6. GRAND

  7. Polish Power Pack
    Dywizja 3

  8. Asgard

  9. Watcherz

  10. Dimension X

  11. Last Resort
    Dywizja 4

  12. Crew of Death

  13. dark Saga

  14. PROST

  15. Amnesia
       

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63