Kuh3liga Quake 3 RocketArena3 – Winter 2007
śro, 21 marzec 2007 20:30:01 | Autor: uciu | Quake 3 Arena
W dniu 17.02.07 r. rozpoczął się kolejny sezon zmagań w niemieckiej kuh3lidze. Pragnę wspomnieć, iż w tej lidze z polskich klanów zagrały:
krS,
siR,
MB. Kill revenge survive wystartowało w 1 lidze, a siR’y i MarBit’y w 3 lidze. Ogólnie zapisało się 27 klanów. Terminy spotkań były narzucone przez organizatorów. W całym sezonie można było wziąć jedną dziką kartę.
Evil Killers
Chaos.Crew
Team-pRophecy
Rewind
Evilforce
fika
Division 1
1.
monkey patrol
hemp society
Die Arschhaare
#refluXor
style
kill revenge Survive
SAHTI
rising
Division 2
1.
]sTa[ - Team ]F[ un
Hier kommt die Maus!
#eLecTroLizeD
teamJFL
Restless Angels
Terrorising elite Collective
moq
Division 3
1.
Eisregen
[team/god]
Slayers In Rage
MarBit
Six Feet Under
Total Annihilation
W pierwszej kolejce krS rozegrało mecz z 'is'rising. Wystąpił tu podział punktów.
ra3map11 - 7:11
ra3map2 - 11:8
Spotkanie MB z [TA] też się zakończyło remisem.
ra3map7 - 11:3
ra3map16 - 3:11
Jednak drużyna siR’ów swoją pierwszą walkę wygrała.
siR vs. god>>>
ra3map11 - 11:8
ra3map3 - 11:5
W drugiej kolejce każde ze spotkań naszych klanów zakończyło się remisem. A oto i one:
krS vs. mp
ra3map16 - 10:11
ra3map11 - 11:7
MB vs. [EiS]
ra3map7 - 11:2
ra3map10 - 8:11
siR vs. sFu
ra3map3 - 3:11
ra3map10 - 11:7
Trzecią kolejkę można zaliczyć do udanych. Klany MB i siR otrzymały 3 punkty wygrywając ze swoimi rywalami lecz krS wykorzystało wildcard. Spotkanie to odbyło się w późniejszym terminie i zakończyło się kolejnym remisem.
MB vs. god>>>
ra3map11 - 11:4
ra3map7 - 11:2
siR vs. [EiS]
ra3map3 - 11:0
ra3map10 - 11:1
krS vs. flux
ra3map10 - 11:5
ra3map11 - 6:11
Czwarta kolejka była klęską dla MarBit’ów i Rzeźników w Furii. Natomiast drużyna krS podtrzymała swoją tradycję remisując z rywalami.
krS vs. >hemp
ra3map11 - 11:8
ra3map7 - 5:11
MB vs. sFu
ra3map7 - 5:11
ra3map10 - 9:11
siR vs. [TA]
ra3map16 - 1:11
ra3map3 - 6:11
W piątej kolejce krS wygrało z rywalami przez w/o (później okazało się, iż ich przeciwnik prawdopodobnie zrezygnował z dalszego uczestnictwa, więc punkty zdobyte są nieważne), natomiast MB i siR zmierzyli się ze sobą – wynik 1:1.
MB vs. siR
ra3map3 - 7:11
ra3map7 – 11:7
W 3 lidze rozgrywki już dobiegły końca lecz 1 liga trwa nadal. Niestety nie udało się naszym trzecioligowcom awansować, ale ważne jest to, że nas reprezentowali.

Evilforce
fika
SAHTI
rising
moq
[team/god]
Six Feet Under
Total Annihilation
BardoK & 





**Klasyfikacja Single vQ3:







Po raz kolejny mam zaszczyt pisać newsa, który opatrzony zostaje złowrogą ikonką Biohazard. Znak ten od lat już jest symbolem Challenge ProMode Areny. Po kilku latach przerwy CPM powraca do łask ClanBase! Administratorzy tego giganta ligowego serwują nam turniej Q3 CPMa CPM 1on1 OpenCup Spring 2007! A wszystko to, dzięki sukcesowi, jakie odniosły mini-puchary organizowane przez
vamp1re z GGL!
Rozgrywki powoli wkraczają w decydującą fazę. Z turniejem pożegnały
Wczoraj ruszyły zapisy do wiosennej edycji pucharów ClanBase (ClanBase








Z ogromną przyjemnością przynoszę Wam drodzy czytelnicy wspaniałe (choć nieco spóżnione) wieści! W pierwszej rundzie DFWC04, na mapie stworzonej przez Ganja przeszło 11tu Polaków! Co prawda większość na fizyce CPM, ale to naprawdę duży sukces jak na początek. Jako jedyny na vq3 przeszedł rono. Do dalszych rozgrywek (jak wynika z regulaminu) awansowały wszystkie drużyny.

krS
siR
666



