LAN Part Tczew 2007
czw, 24 maj 2007 17:44:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie będziecie mogli narzekać na brak turniejów LAN Party na których będziecie mogli pograć o wartościowe nagrody w Quake'a III. Od paru dni bardzo głośno zrobiło się o zbliżającym się już niedługo LAN Part Tczew. Główne turnieje, to Warcraft 3, CS 1.6 oraz oczywiście Quake 3 Arena!
Jest to na pewno dobra alternatywa dla mieszkańców pomorza oraz całej północnej części polski. W końcu niewiele jest organizowanych turniejów z prawdziwego zdarzenia w tamtych rejonach.
Trochę infromacji o imprezie:
Termin: 29 czerwca, godzina 16.00 - 1 lipca 2007, godzina 16.00 (72h zabawy)
Miejsce: Tczew, Tczewski Dom Kultury przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10
Typ imprezy: BYOC (przyjazd z własnym komputerem!)
Wpisowe: 40zł od osoby, widzowie wstęp wolny
Turnieje: Warcraft 3, Counter-Strike 1.6, Quake 3 CPMA.vq3 1v1
Oficjalna strona imprezy: www.lanpart.org
Narazie niewiele więcej wiadomo, ale zbitki praktycznych informacji są dostępne na forum Lan Party. Regulamin Quake 3 jest jeszcze w przygotowaniu, ale organizatorzy zapewniają, że w finalnej wersji będzie on dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Lista nagród będzie najprawdopodobniej dostępna na niedługo przed samym LAN-em.
Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich na ten turniej. Na pewno zapowiada się przednia zabawa w to słoneczne lato!
ps. Jeśli ktoś wybiera się na to LAN Party z Warszawy albo przejeżdża przez Warszawę samochodem, niech da mi znać :-)
Slayers in Rage zalicza niestety cztery porażki i nic poza tym. Natomiast 











arQon ze swoją wesołą, promodową kompaniom. Zmiany w nowej wersji są w większości innowacyjne, co może znowu podzielić scenę na 2 fronty. Zwolenników oraz przeciwników nowego ProModa. Na pierwszy rzut oka zmiany mogą się wydawać co najmniej dziwne, i ciężko mi powiedzieć na chwilę obecną jaka była geneza ich wprowadzenia. A oto lista zmian:
DziaDa
Szwecji!
Polska [ 2 : 0 ] Niemcy 
Szwecja [ 2 : 0 ] Finlandia 

United Kingdom [ 2 : 0 ] Finlandia 

Bez zbędnego owijania w bawełnę, bo czas goni! Tegoroczny sezon ligi Heyah Logitech Cybersport.pl - w skrócie HLC - ruszy z kopyta lada dzień.
LuGia czy 











Szykuję się nam kolejna porcja zmagań - Lameriada 5000 Competition ! Sa to zawody defragowe na forum PTC - zaproponował je Radioactive. Przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i troszeczkę rywalizacji.
Mimo pewnych komplikacji udało nam się sukcesem zakończyć kolejną, już 5, rundę rozgrywek 
=[Y]= 



