ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwszy bug?

wto, 08 październik 2002 15:25:58 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dostałem od "tajemniczego nieznajomego" info o być może pierwszym bugu w nowym Point Release. Oto on:

Myślę, że ten bug nie jest zbyt szkodliwy, ale napewno rozwiąże problem CD-KEY'ów :)).

Nowy PR... nowe problemy

wto, 08 październik 2002 15:05:02 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

A grać się chce...

Proponuję grę z... botami.

Otóż rosyjka ekipa związana z ProGamer.ru opracowała nowy bot-mod do zassania tutaj wyróżniający się ciekawymi cechami:

potrafi starfejumpować (to chyba i czytać potrafi, bo musiał przebrnąć przez artykuł Rozza :) ),

tajmuje itemy,

zmienia broń w zależności od potrzeb,

przechodzi do defensywy gdy z żyćkiem krucho.

Lista jego przewag nad przeciętnym graczem jest dłuższa :), ale już to robi wrażenie.

Informację zawdzięczam q3stuff

Przyznaję się bez bicia - nie miałem możliwości sprawdzenia tego "ustrojstwa" ; wszelkie uwagi na temat jego działania mile widziane w komentarzach.

Nowy PR... A stare trzyma się nieźle...

wto, 08 październik 2002 13:22:00 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Dla maniaków i/lub historyków, ale warto zajrzeć.

Za pośrednictwem cached trafiłem na stronkę tenebrae

Jest to stronka modu Quake, pamiętacie? było coś takiego bez cyferki :)

Ale jakiego modu!!!

Dzięki algorytmowi zbliżonemu do tego zastosowanego w Doom 3, zastosowaniu nowych rozwiązań w dziedzinie generowania cieni i tekstur udało się odtworzyć starego Q mogącego grafiką dorównać najnowszym hitom.

Dla zachęty kilka małych prewek, chętnych po więcej zapraszam na stronę twórców.

Hmmm... może to dobra alternatywa dla UT2k3...? :)

General updates

wto, 08 październik 2002 08:16:12 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

W załączeniu do długo oczekiwanego newsa o PR1.32 podrzucam Wam link do pełnej listy zmian. Robert Duffy, programista ID Software zamieścił ją w tym miejscu, miłego czytania

edit: zauwazyłem że niektórzy maja problemy z CD key'em, nowy point release weyfikuje CD keye oto fragment z listy zmian:

  • new cvar sv_strictAuth (defaults 1):

server side variable to control wether strict CDKEY auth should be performed with the auth server

this is required if you want reliable cl_guid for the server (for users tracking)

Point Release 1.32 stał się faktem

wto, 08 październik 2002 07:53:44 | Autor: acidRA3in | Quake 3 Arena

Będzie to najkrótszy news w moim życiu ale co tu się rozpisywać. Bierzcie i "ssijcie" z tego wszyscy, to jest bowiem nowy Point Release number 1.32

edit: Oczywiscie dopchanie sie na ftp ID graniczy z cudem więc mozna sobie kliknąć TU

edit 2: Nowy P.R. JEST już na ORGU. Wersja LINUX za sprawą niejakiego Rozza też na głównym więc nie klikajcie już na pliki w dziale RA.

Quake 3 Alliance

pon, 07 październik 2002 17:11:51 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Opublikowano podział grupowy tej ligi, która odbędzie się jednak na promodzie, o czym obwieszczają triumfalnie animatorzy ligi na stronie leftclick'a

Mapy wybrane do rozgrywek to:

cpm13b

cpm9

cpm4

nodm2

q3dm14

Prócz wspominanych w poprzednim newsie CCCP i Darkside warto odnotować obecność klanów Abuse i *69, oraz dwóch klanów z Europy (!): VPC z Francji oraz Y z Niemiec.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63