ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ExcessivePlus on board!

pią, 28 grudzień 2007 18:36:01 | Autor: Furiat | Quake 3 Arena

 
Siemano czytelnicy jakże ekskluzywnej stronki o tematyce Quake - the best multiplayer na świecie! Moje pseudo z wirtualnego świata to FURIAT. Od dzisiejszego dnia będę miał zaszczyt reprezentować scenę ExcessivePlus na Waszym portalu. Na codzień jestem zawodnikiem sceny E+ oraz CL'em skromnej ekipy o nazwie Bandit Arena Clan (B*A*C).
E+ opisując w skrócie charakteryzuje się dynamiką oraz żywotnością gry. Od samego początku istnienia modu technika jak i sposób poruszania się w grze, przyciągnęła setki zwolenników. Nadal zresztą panuje tendencja zwyżkowa mimo już 4 lat żywej historii gry. Na scenie istnieje spora ilość klanów, które mierzą swoje siły z teamami całego świata. Ku naszemu zadowoleniu niepodważalnym Mistrzem jest Polski klan I<[] - (KO: Killing Obsession).
Dlaczego znalazłem się na tym serwisie? Ponieważ pragnę przybliżyć Wam jakże bogaty mod ExcessivePlus, scenę oraz klimat jaki w nim panuje, w postaci:
* FAQ
* organizacji turniejów
* regularne newsy scenowe
Mogę powiedzieć, że reszta będzie moją słodką niespodzianką ;)

Z góry dzięki za uwagę oraz proszę o w miarę możliwości łagodną ocenę z racji mojego pierwszego newsa na serwisie ORGa!

Chipsy przyszły! Powitajmy ExcessivePlus!

pią, 28 grudzień 2007 18:00:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Cieszy mnie fakt, że nasz serwis rozwija się z każdym dniem! Dziś mamy okazję powitać kolejną pochodną naszego ukochanego Quake'a: Mod ExcessivePlus. O co w nim dokładnie chodzi - nie wiem, bo wiedzieć na razie nie muszę. Od tego mamy nowego redaktora w naszym składzie aby nam wszystko dokładnie wyjaśnił ;-)
Z rzeczy najistotniejszych:
* pierwszy release modu pojawił się 2 sierpnia 2003 roku
* scena ogarnia w okolicach 30-40 klanów, z czego większość jest polskiej narodowości (podobno mamy tam paru niezłych wymiataczy)
* stronka główna o E+: click!
I to w zasadzie tyle na dobry początek. Już niedługo będziecie mogli spodziewać się wprowadzenia w świat nowego dla naszego serwisu modu. Nad całą akcją pieczę będzie sprawował nasz nowy kolega o groźnym nicku: Furiat. W rzeczywistości porządny gościu, który pali się do roboty.
Witam w imieniu Redakcji i życzę dynamicznego rozwoju na naszej Arenie! GL!

inz4h wygrywa 1v1 CPM Newbies Cup!

pią, 28 grudzień 2007 02:18:01 | Autor: THRAWN | Quake 3 Arena

Kolejna już edycja turnieju hostowanego przez Noobs Anonymous dla początkujących graczy promode'a została zakończona. Totalna dominacja inz4ha (Czarne Pantery) doprowadziła finalistkę Quetz do rozpaczy - sam końcowy wynik świadczy o wszystkim!

inz4h 2:0 Quetz
31:6 - cpm3a
24:3 - cpm1
Klasyfikacja końcowa:
1. inz4h

  1. Quetz

  2. xar

  3. subz
    Gratulacje dla koteczka i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Newbies Cup – oby następnym razem dopisała frekwencja.

Źródło: svr.noobs-anonymous.net

Kanał #Quake3.euro powraca wraz z serią nowych Cup’ów

pią, 28 grudzień 2007 00:14:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2008, znany ze świetnej serii turniejów FinCup na platformie Warsow oraz Painkillera, mason oraz serwis www.mason-gaming.de postanowili przywrócić do życia kanał #Quake3.euro. Będą tam organizowane turnieje niemalże w każdym tygodniu aż do momentu startu ESWC.

Na wyżej wspomnianym kanale został postawiony Pickup Bot

Najważniejsze informacje:

Start: Niedziela 06.01.08 Start / 18:00 CET 

Ilość graczy: 16/32
System rozgrywki: Double Elimination - bo3, Finał - bo5
Mappool: ztn3tourney1, pro-q3dm6, pro-q3tourney7. hub3aeroq3
Zapisy: TU

Kanał IRC: #Quake3.euro (QuakeNet)
Tym razem jeszcze było pytanie: Jaki mod zostanie użyty?

Odpowiedz mogła być tylko jedna: Cpma 1.44!
2v2, 4v4 oraz CTF. Aby wziąć udział w zabawie, należy być zarejestrowanym TU a później zostaje już tylko gra w turnieju.
**
Pierwszy event odbędzie się na platformie 1v1 w **Niedzielę 06.01.08. Start o godz. 18:00 CET

v3rb: Gracz z najwyższej półki

czw, 27 grudzień 2007 23:46:01 | Autor: AL|EN | Quake 3 Arena

Z dniem dzisiejszym startujemy z serią wywiadów

przeprowadzanych z czołówką polskiej sceny Q3 1v1 - biorąc pod uwagę osiągnięcia

graczy z roku 2007. Głównym tematem poruszanym w wywiadzie jest ich stosunek do

zmian wprowadzanych w modzie CPMA jak i ogólny pogląd na głośny ostatnio temat

przenosin z OSP na CPMA. Nie przedłużając zbytnio mej zapowiedzi, zapraszam do

konfrontacji z pierwszym wywiadowanym - v3rb: Gracz z najwyższej półki.

HF!

Frag Agency OSP 2v2, Wypali?

czw, 27 grudzień 2007 16:42:01 | Autor: THRAWN | Quake 3 Arena

Q3CUPS (czyt. Frag Agency) postanowiło zorganizować kolejny turniej po CTF (news poniżej), tym razem OSP 2v2. Wszystkich teraz zastanawiają dwie rzeczy:
- Czy będzie wystarczająca ilość zapisanych jako, że turniej odbędzie się na OSP?
- Czy Turniej TDM na OSP w ogóle ma rację bytu w związku z migracją wielu graczy na platformę CPMA.vq3?
Na te pytania otrzymamy odpowiedź już 30 grudnia o godzinie 16:30.

Najważniejsze informacje:

 

Start: 16:30, 30 grudnia do 22:00 (Jeżeli do tego czasu nie poznamy finalistów finał zostanie rozegrany 2 lutego).

Ilość teamów: 16/32

System rozgrywki: Double Elimination - bo3, Finał - bo5

Serwery: muszą być uczciwe (equal pings) więc tylko gramy ma zachodnio-europejskich serwerach bądź w Skandynawii.

Mapy: ztn3dm1, pro-q3dm6, pro-q3tourney7. ospdm11, ospdm6

Zapisy: click
Kanał IRC: #q3cups (QuakeNet)

GTV splatter: got.own3d.eu:31337

**
**

Frag Agency - CTF 5v5 Cup

czw, 27 grudzień 2007 02:05:01 | Autor: nergal | Quake 3 Arena

Dziś okolo 15:30 wystartował turniej CTF organizowany przez klan [FA].

Do zmagań zapisało się 8 składów, w tym 2  z Polski- Team-rk, oraz D303 (grający jako < 3 spn).
Już w pierwszej rundzie polskie zespoły musiały toczyć bratobójczy pojedynek.

Tym lepszym okazał się po 3-mapowym meczu < 3 spn. Jednocześnie Team-rk spadł do drabinki przegranych i ostatecznie zakończyl zmagania na miejscu 7-8.

Gracze < 3 spn, zdobyli miejsce tuż za podium. Nie obeszło się bez świątecznego akcentu. Owe 4 miejsce jak i cale uczestnictwo dedykowane było dla SpOOnman'na.  
Tradycyjnie, jak to bywa  w tego typu imprezach, rogrywki lekko się przedłużyły.

Finał został prawdopodobnie przeniesiony na dzień jutrzejszy.
**Wielki finał: medusa VS [FA]

(zmiana terminu) 02.01.2008, godzina ??:??

System rozgrywki: bo5

GTV: got.own3d.eu:31337 (prawdopodobnie adres ulegnie zmianie)

Kanał irc: #q3cups**
Dotychczasowa klasyfikacja:

 1. tba

 2. tba

 3. LKFF

 4. < 3 spn 

Help 4 Admins

czw, 27 grudzień 2007 01:58:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Parę dni temu PPP|SpOOnman przeniósł swoje serwery Q3:Arena z OSP na CPMA. Dziś wychodzi z pomocną dłonią do wszystkich adminów, którzy mają problem z przenosinami, które są nieuniknione. Na stronie swojego klanu zamieścił configi serwerów 1/1 i TDM. Po więcej info mogę jedynie skierować do źródła: [click]

RA3 PolishCup vol. 4 - zakończone

śro, 26 grudzień 2007 14:03:01 | Autor: uciu | Quake 3 Arena


W ubiegły czwartkowy wieczór zostały rozegrane ostatnie mecze w czwartej odsłonie polskiej ligi ra3. Turniej był przeprowadzony szybko i sprawnie, trwał on niecały miesiąc. Na początku chciałbym serdecznie podziękować właścicielowi firmy Sigma Electronics, mowa tu o Piotrze "Platine" Mazurowskim, bo bez niego zapewne całe to show nie miałoby miejsca. Po raz kolejny udana edycja nakręca nas, aby tworzyć nowe, zarazem lepsze, by choć na chwile poczuć, że warto. A zapewniam Was drodzy czytelnicy, że warto.
Jak wiemy polska scena rakietek upadła już dawno temu. Jednak są jeszcze maniacy, którzy mają nadzieję, że nadejdzie wielkie bum i wszystko wróci do normy. Jesteśmy świadomi, iż to co robimy to jest mało. A może po prostu nie da się więcej zrobić? Chciałbym z tego miejsca zachęcić klany z różnych modyfikacji, aby tworzyły dywizje ra3. Zapewne wtedy można coś zdziałać. Jeśli jakiś klan, ktokolwiek miałby problemy z tymże modem to służymy pomocą.
Wracając do ra3cup vol.4 chciałbym podziękować jeszcze drużynom, które zapisały się z innych trybów kłejka, bo dzięki nim w jakimś stopniu turniej się odbył. Nie zapomnę oczywiście też o organizatorach, którzy jak w starszych edycjach spisali się na medal.
Nie będę dłużej przeciągał, otóż zwycięzcą polskiej ligi ra3 vol. 4 zostaje klan siR! Gratulacje chłopaki. Drugie miejsce zajmują krS’y, które miały tyle samo punktów co drużyna evade, lecz to bilans rund wyłonił lepszego. Czwarte miejsce powinno się kojarzyć z pechowym uplasowaniem, ale w tym wydaniu tak nie jest, ponieważ nagrody też są tu przyznawane, a tymi szczęściarzami są gracze z ke. Poniżej przedstawiam klasyfikacje końcową.
1. Slayers In Rage - 6 mp4 - 1gb

2. Kill Revenge Survive - 6 mp4 - 4x1gb & 2x512mb

3. evade - 5 mp4 - 512mb

  1. ke - 3 mp4 - 512mb Demka oraz screeny będą umieszczone w dziale Ligi na dniach. Miejmy nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś, aby rozruszać choć trochę scenę rocket areny w Polsce. Do zobaczenia! żródło: owned.pl

Najlepsze polskie mapy? Oceńcie sami!

wto, 25 grudzień 2007 18:52:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Ostatnio niewiele się działo w światku mapperskim. Sądzę, że czas najwyższy to zmienić. Wysunąłem propozycję w stronę naszych czołowych mapperów, żeby zgodnie ocenili i wymienili kilka sztandarowych polskich map przeznaczonych do trybu 1v1, granych na fizyce vq3. Parę dni później na pewno dobrze Wam znany dAde, podesłał mi paczkę na maila. Co z tego wynikło? Czytajcie dalej! (kliknij więcej)
Ogłaszam konkurs na najlepszą polską mapę w trybie 1v1! Do wyboru macie 6 propozycji - wszystkie mapki, spakowane, są już dostępne do ściągnięcia z naszego serwisu. Jednak na ściągnięciu temat się nie kończy. Proszę wszystkich o poświęcenie 15 minut na sprawdzenie wszystkich sześciu mapek, w celu wybrania jednej - wg. Was najlepszej i oddanie na nią głosu w sondzie na głównej stronie ORG'a. Wygrana mapa weźmie udział w styczniowym turnieju organizowanym przez nasz serwis (o którym więcej szczegółów wkrótce). Natomiast zwycięzca może liczyć na symboliczną nagrodę za zwycięstwo w głosowaniu :-)
Poniżej wklejam screeny z każdej z map, specjalnie w niskiej rozdzielczości 240x180 każdy, żeby nie za wiele było widać i tym samym aby nikt nie sugerował się w głosowaniu samym obrazkiem.
Najważniejszym kryterium oceny jest grywalność. W końcu zwycięska mapka zostanie sprawdzona przez polską czołówkę w trybie 1v1 - musi sprostać temu zadaniu!
* l3dm3
* necro6
* q3dade12
* q3nem06
* q3shw17
* reqdm5
[DOWNLOAD map-pack]
Miłego testowania!!!

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63