ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Turniej Quad Challenge VI: CPMA CPM 1on1 zakończony!

nie, 14 styczeń 2007 23:48:01 | Autor: yac | Quake 3 Arena

Przed 21:00 zakończył się finał rozgrywek Electronic Sports League Quad Challenge VI, rozgrywających się na platformie CPMA. Zwycięzcą został vamp1re – Amerykanin w całym turnieju nie oddał żadnemu przeciwnikowi nawet jednej mapy! Na drugim miejscu uplasował się msk-pupz, który dwa razy został odprawiony z kwitkiem przez lidera. Na szczęście na podium nie zabrakło też miejsca dla Polaka – trzecie miejsce zajął pejn, zaraz za nim uplasował się vafel, a na miejscu 5/6 skończył Aromat. Gratulujemy zwycięzcy, Polakom dobrego występu i z niecierpliwością czekamy na następną edycję turnieju!

Klasyfikacja końcowa:

vamp1re
msk-pupz
pejn

  1. vafel

5/6 Aromat/smoke

Drabinka

Nations Cup - decydujące starcia #2.

nie, 14 styczeń 2007 21:18:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Już jutro około godziny 23.00 poznamy drugiego finalistę obecnej edycji Nations Cupa TDM. O miejsce w wielkim finale rywalizować będą reprezentacje Szwecji (obrońca tytułu) oraz Francji (trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach). Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jednak trochę większe szanse dawałbym Skandynawom, którzy od dwóch sezonów nie znaleźli pogromców (w tym póki co również są niepokonani). Pewni możemy być natomiast jednego. Emocji nie zabraknie!

Szwecja vs Francja

Data: 14.01.2007
Godzina: 21.30
GTV: own3d.at:31337

Prawdopodobne składy:

: Zonic, b0lt, Spart1e, ZTH
: AppleSeed, nettah, boss, mitch

**AKTUALIZACJE:

**
Ospdm5 (wybór )**
Francja **83:145 Szwecja

Ponieważ właśnie siadło GTV, zainteresowanych wynikami na żywo zapraszam na kanał #team-pol.q3, gdzie stoi ScoreBot.

q3dm14tmp (wybór )**
Francja **64:94 Szwecja

GTV wróciło 30 sekund przed końcem drugiej mapy, więc mogliśmy uraczyć was powyższym screenem, po kolejnych problemach technicznych możemy oglądać już trzecią mapę.

pro-q3dm6**
Francja **82:226 Szwecja

Ostatnia mapa była już tylko formalnością. Totalna rzeź niewiniątek i railhorror w jednym. Niesamowita forma zarówno Ironbyte jak i całej jego reprezentacji, której udało się w pewnym momencie zdobyć 18 fragów z rzędu, bez strat po swojej stronie. Jeżeli Skandynawowie utrzymają formę, to nawet sławetne "God save the Queen" nie pomoże Brytyjczykom w finale Clanbase Nations Cup.

www.clanbase.com

ESL Quad Challenge VI: CPMa CPM 1on1 - po losowaniu!

nie, 14 styczeń 2007 03:35:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Przed momentem zostały rozlosowane pary ESL Quad Challenge VI: CPMa CPM 1on1! Zawody rozpoczynają się już dziś o godzinie 14:00. W turnieju udział weźmie aż 6 reprezentantów naszego kraju! Przypomnę, że rywalizacja będzie się odbywać tak jak zwykle w podwójnej drabince

"Double Elimination 16" z systemem "Best of three". Podczas, gdy

dojdzie do wyniku 1-1, trzecia mapka zostaje narzucona z tabeli

rozgrywek, którą możemy znaleźć tu.

**Info:
**mod: CPMa 1.40

mode: 1v1

gameplay: CPM

timelimit: 10

mapy: cpm1a, cpm3a, cpm15, cpm22

irc: #esl.q3 @ qnet
Pary 1 rundy:

GiZZY vs adl
Smoke vs dloob
voodoochopstiks vs Master
vamp1re vs pejn
Oubou.68 vs RauL.eu
vafel vs msk-pupz
zuo vs Lsv
sianko vs *Aromat
**Pełny bracket znajdziecie tutaj. *
GL & HF!
**

Nowy hicior do pobrania od Gotfrag TV

sob, 13 styczeń 2007 17:27:01 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Portal gotfrag właśnie zamieścił kolejne dwie relacje z niedawno

zakończonego CPL 2006 Winter Championships. Filmy w ramach gotfrag TV

przedstawiają pojedynki z etapu double elimination. Jednym z nich jest

niewątpliwy hicior - pojedynek czm`a z Coollerem!

Drugi film przedstawia nie mniej zacięte starcie Coollera z dalerem.
Poza wyżej wspomnianymi nowościami, od dawna do ściągnięcia są jeszcze spotkania czm`a z raistlinem oraz finałowe starcie czm`a z Jibo o którym pisaliśmy już tutaj. Poniżej linki do wszystkich plików:

czm vs Cooller - klik! (391.75 MB)
Cooller vs daler - klik! (229.41 MB)
czm vs raistlin*  - klik! (241.79 MB)
czm vs Jibo
 * - klik! (376.24 MB)

Pliki są duże, ale filmy są w wysokiej jakości, a całość idealnie okraszają profesjonalne komentarze panów z Gotfrag TV. Co więcej - najlepsze akcje pokazywane są w instant replayach. Dlatego jeżeli tylko łącze wam pozwala, to gorąco polecam!
P.S. Żeby móc ściągnąć relacje, należy posiadać konto na portalu Gotfrag (rejestracja jest darmowa).

Kolejna audycja w Headshot Radiu!

sob, 13 styczeń 2007 15:50:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Headshot Media wybiło się w ubiegłym roku dzięki świetnym relacjom niemalże z każdej imprezy o tematyce e-sportów. Oczywiście, często ich łupem padało Q3 i Q4, z czego chyba wszyscy możemy być zadowoleni.
Dzisiejszego wieczora usłyszymy ich ponownie!
Już o godzinie 18:00 (czyli szykujcie się powoli, to tylko 2h!) na antenie radia Headshot będziemy mieli okazje słuchać relacji z ostatnich tygodni życia naszej rodzimej sceny, która interesuje nas przecież najbardziej. Komentować będzie nie kto inny, jak nasi redakcyjni koledzy, Mav_ wraz z Thrawnem.

http://s1.hsradio.pl:8000/

Pierwszy kanał radia HS - zapraszamy wszystkich na 18:00!
EDIT: tym, którzy przegapili audycję lub chcieliby przeżyć ją jeszcze raz, podaję link do pliku mp3 - klik!

Mini-puchar GGL CPMa

pią, 12 styczeń 2007 01:50:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Kolejna porcja wrażeń dla fanów najszybszego moda pod Quake 3 Arena -Tym razem będziemy mieli okazję obserwować i śledzić zmagania czołowych graczy "szybkich laserów" w Mini-pucharze na zaproszenie organizowanym przez GGL. Godzina dla nas może nie jest zbyt atrakcyjna, gdyż normalny człowiek o tej porze zazwyczaj spi :) Sądzę jednak, że dla prawdziwych fanów CPMa nie będzie stanowić ona bariery nie do przebicia!
**

Info:

***data:* 15 stycznia, 6:00 CET (7:00 PL)**

mod:** CPMa
mode: 1v1
gameplay: CPM
mapy: cpm3a, cpm15 and cpm22
**Uczestnicy:

**
United States of America aph

Canada EG|gellehsak

United States of America vamp1re

Canada griffin

Canada Lsv

United States of America Jamal

United States of America U5 Powah

Canada [CCCP]pinion
**Media:

***GTV:* gtv.ggl.com
shoutcast: Radio iTG (relację poprowadzi SyN)

*
*

ps. jako ciekawostkę mogę dodać, że twórca **CPMA* -* United States of AmericaKevin "arQon" Blenkinsopp obchodzi w ten dzień 35 urodziny :-)
*
HF!*
**
**

ESL Quad Challenge VI: CPMa CPM 1on1

czw, 11 styczeń 2007 21:31:01 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Mam wspaniałą informacje dla fanów "szybkich laserów". Po małej

stagnacji, jaka miała miejsce na scenie (brak lig i cupów) z pomocną

dłonią przychodzi nam serwis Electronic Sports League. Administratorzy przygotowali dla nas VI już edycję Quad Challenge: CPMa CPM 1on1! Impreza zaplanowana jest na 14 stycznia (niedziela), na godzinę 14:00. Rywalizacja będzie się odbywać tak jak zwykle w podwójnej drabince "Double Elimination 16" z systemem "Best of three". Podczas, gdy dojdzie do wyniku 1-1, trzecia mapka zostaje narzucona z tabeli rozgrywek, którą możemy znaleźć tu.

**Info:
**mod: CPMa 1.40

mode: 1v1

gameplay: CPM

timelimit: 10

mapy: cpm1a, cpm3a, cpm15, cpm22
rejestracja: click

Unity opowiada o m1el.

czw, 11 styczeń 2007 11:42:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Dziś we wczesnych godzinach porannych serwis esreality.com uraczył nas kolejnym 'interwju'. Tym razem 'padło' na najlepszy w ostatnim czasie (na platformie TDM) team m1el i jego lidera Unitiego. Uni opowiada ogólnie o swoim klanie, o składzie o roszadach jakie w nim występowały. Wspomina sukcesy, osiągnięcia, tytuły jakie udało im się zdobyć od Sierpnia 2005r kiedy to powstali. Poruszana jest także sprawa Krysy (zbnowanego przez Clanbase a wystawionego przez m1el w finale Open Cupa przeciwko Northstars) i wiele wiele innych. Zapraszam gorąco do lektury.

**Unity opowiada o m1el**

www.esreality.com

Quake III na LAN4FUN8!

śro, 10 styczeń 2007 23:59:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Przypomnijmy jednak o konwencji tego wydarzenia. LAN4FUN8 będzie już tradycyjnie imprezą Bring Your Own Computer, czyli do uczestnictwa będzie potrzebne wybranie się do Warszawy ze swoim komputerem. Wpisowe nie jest małe, bo wynosi ono 75zł, ale w zamian dostajemy możliwość grania przez całe dwa dni non-stop w co tylko chcemy. Maksymalna liczba osób na LANie, to aż 160 osób, więc na pewno będzie z kim pograć w swoje ulubione tytuły. Wszystko będzie się tym razem odbywać 3-4 lutego w budynku PWSBiA przy ulicy Bobrowieckiej 9.

Reszta przydatnych informacji jest dostępna pod tym adresem.

A co z trzecim wstrząsem? Otóż przewidziany jest turniej 1v1 rozgrywany na modyfikacji CPMA z włączoną fizyką vq3. Lista map przedstawia się następująco:
* pro-q3dm6
* cpm1a
* hub3aeroq3
* ztn3tourney1
* pro-nodm9

Dodatkowo, na imprezie będą jeszcze udostępnione serwery otwarte nie tylko dla uczestników turnieju, dzięki czemu wszyscy będą mogli grać do woli, nawet jeśli już odpadną z rywalizacji. Chociaż jak narazie nie ukazało się więcej informacji szczegółowych dot. regulaminu czy nagród, mogę zdradzić, że ten pierwszy jest przyjazny a tych drugich będzie bardzo dużo. Zapewniam, że będzie o co walczyć.
Tak więc nie zwlekajcie, miejsca są dość szybko zajmowane, tym bardziej zachęcam do rejestracji i jak najszybszego ich opłacenia. Wszystko można zrobić na stronie www.lanparty.pl. Zapraszam też do wpisywania się w komentarzach, które sektory zajmujecie. Być może inni koledzy, quakerzy, będą chcieli być gdzieś blisko Was, zamiast zawsze głośnych i przeszkadzających na takich turniejach graczy np. Counter-Strike'a.

Garść przydatnych linków:
Oficjalna strona imprezy: www.lanparty.pl
Ogólne informacje o imprezie: Click!
Plan sali z rozmieszczeniem miejsc dla uczestników: Click!
Dojazd na miejsce imprezy: Click!
Lista uczestników: Click!

Nations Cup - decydujące starcia.

wto, 09 styczeń 2007 15:51:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Tegoroczna edycja
Nations Cupa Quake 3 TDM wkroczyła w decydującą fazę (fazę półfinałów). Już dziś około godziny 22.00 czasu polskiego

powinniśmy poznać pierwszego finalistę tych prestiżowych

rozgrywek. Na przeciw siebie staną ekipy

Wielkiej Brytanii oraz

Niemiec. Kto wyjdzie z tej rywalizacji z podniesioną głową?

Tego póki co nie wiemy, jednak większe szanse dawałbym

"wyspiarzom", którzy między innymi wyeliminowali

faworyzowany

Team Poland. O tym, że emocji nie zabraknie nie trzeba chyba pisać. Do zobaczenia na GTV o 21.00!


Wielka Brytania [3:0]

Niemcy
q3dm7: 160:107
q3dm14tmp: 117:97
pro-q3dm6: 159:146

Prawdopodobne składy:

:

deus, ddk, style, Vorv
:

Frame, Crack, Rock, Smok

UPDATE: Znamy pierwszego finalistę tegorocznej edycji NC. Został nim (zgodnie z moimi przewidywaniami) team Wielkiej Brytanii, który bez większych problemów odprawił Niemców do finału pocieszenia. Z kim przyjdzie im rywalizować o miano najlepszej drużyny starego kontynentu? Tego dowiemy się po spotkaniu Szwedów i Francuzów. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do uważnego śledzenia końcówki rozgrywek.

www.clanbase.com

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63