Turniej Quad Challenge VI: CPMA CPM 1on1 zakończony!
nie, 14 styczeń 2007 23:48:01 | Autor: yac | Quake 3 Arena

Przed 21:00 zakończył się finał rozgrywek Electronic Sports League Quad Challenge VI, rozgrywających się na platformie CPMA. Zwycięzcą został
vamp1re – Amerykanin w całym turnieju nie oddał żadnemu przeciwnikowi nawet jednej mapy! Na drugim miejscu uplasował się
msk-pupz, który dwa razy został odprawiony z kwitkiem przez lidera. Na szczęście na podium nie zabrakło też miejsca dla Polaka – trzecie miejsce zajął
pejn, zaraz za nim uplasował się
vafel, a na miejscu 5/6 skończył
Aromat. Gratulujemy zwycięzcy, Polakom dobrego występu i z niecierpliwością czekamy na następną edycję turnieju!
Klasyfikacja końcowa:
vamp1re
msk-pupz
pejn
- vafel
5/6 Aromat/smoke

Szwecji (obrońca tytułu) oraz
Francji (trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach). Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jednak trochę większe szanse dawałbym Skandynawom, którzy od dwóch sezonów nie znaleźli pogromców (w tym póki co również są niepokonani). Pewni możemy być natomiast jednego. Emocji nie zabraknie!
Szwecja vs Francja
: AppleSeed, nettah, boss, mitch


GiZZY vs
adl
dloob
Oubou.68 vs
RauL.eu
Lsv
Portal
czm`a z
Coollerem!
raistlinem oraz finałowe starcie
Jibo o którym pisaliśmy już
-
-
Headshot Media wybiło się w ubiegłym roku dzięki świetnym relacjom niemalże z każdej imprezy o tematyce e-sportów. Oczywiście, często ich łupem padało Q3 i Q4, z czego chyba wszyscy możemy być zadowoleni.
aph
EG|gellehsak
Mam wspaniałą informacje dla fanów "szybkich laserów". Po małej
Dziś we wczesnych godzinach porannych serwis
m1el i jego lidera
Unitiego. Uni opowiada ogólnie o swoim klanie, o składzie o roszadach jakie w nim występowały. Wspomina sukcesy, osiągnięcia, tytuły jakie udało im się zdobyć od Sierpnia 2005r kiedy to powstali. Poruszana jest także sprawa
Krysy (zbnowanego przez Clanbase a wystawionego przez m1el w finale Open Cupa przeciwko Northstars) i wiele wiele innych. Zapraszam gorąco do lektury.
Przypomnijmy jednak o konwencji tego wydarzenia. LAN4FUN8 będzie już tradycyjnie imprezą Bring Your Own Computer, czyli do uczestnictwa będzie potrzebne wybranie się do Warszawy ze swoim komputerem. Wpisowe nie jest małe, bo wynosi ono 75zł, ale w zamian dostajemy możliwość grania przez całe dwa dni non-stop w co tylko chcemy. Maksymalna liczba osób na LANie, to aż 160 osób, więc na pewno będzie z kim pograć w swoje ulubione tytuły. Wszystko będzie się tym razem odbywać 3-4 lutego w budynku PWSBiA przy ulicy Bobrowieckiej 9.





