Wygrzebujemy starocie z szafy!
wto, 26 grudzień 2006 13:40:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena
Każdy jakoś zaczynał prawda? My również. Postanowiłem ten
jeden raz odejść od tak naprawdę ważnych newsów, odnośnie wydarzeń w Polsce czy
na całym Świecie. Chciałbym przedstawić dwie produkcje, które powstawały na
przełomie lat 2000-2003 i będące zarazem "zarejestrowanymi"
pierwszymi dniami mojej (norad) przygody z Quake 3.
Oczywiście oba filmy powstały w momencie kiedy nie miałem zielonego pojęcia
o samej grze ani o robieniu filmów, dlatego też będę wdzięczny za wyrozumiałość.
Produkcje są pewnego rodzaju śmieszne i zapewne każdy z tych starszych graczy
przypomni sobie jak to było kiedy pierwszy raz wszedł na serwer i strzelał do
tego kolorowego sarge'a.
Kill the Enemy - dane:**
Długość: 5 min 15 sek
Kodek: Divx (jedna ze starszych wersji)
Rozdzielczość: 320x240 :-)
Waga: 39 MB
Akcje: Norad, Shokey
Wykorzystane programy: Paint, Adobe Premiere 6.0, pjpBMP avi, Quake 3
[Download -
KILL THE ENEMY*](voodoo.at.desk.pl/filmy/Kill%20the%20Enemy%5b320-240%5d.avi)
*Lol Movie - dane:****
*Długość: 6min 4sek
Kodek: Divx (jedna ze starszych wersji)
Rozdzielczość: 320x240
Waga: 48MB
Akcje: Norad
Wykorzystane programy: Paint, Adobe Premiere 6.0, pjpBMP avi, Quake 3
*[Download
- LOL MOVIE](voodoo.at.desk.pl/filmy/Lol%20Movie.avi)** Od siebie jako autora mogę jedynie raz jeszcze napisać, że filmiki te mają
jedynie charakter przypomnienia oraz pokazania, że nie wszystko musi być tak
poważne w tych czasach :-) i ja jakoś zaczynałem, tak samo jak tacy gracze jak
Cooller czy nasz rodak - matr0x. Oczywiście nie porównujmy mnie, do nich.
Biorąc pod uwagę, że mamy obecnie ok. 100 dobrych, nowych i profesjonalnych
filmów o serii Quake'a 3 stworzonych w Polsce, czas pokazać też te gorsze, te
których wielu się może wstydzić. Ja natomiast jestem z nich dumny i gorąco
zapraszam do oglądania! Tak właśnie wszystko się zaczęło...
Polish Power Pack (PPP) oraz
eis [0:4]
RsC [0:4]
GRAND [0:4]
LKFF [3:1]
Zn oraz
BiG. Przy dobrych wiatrach do awansu wystarczy jedna wygrana w tych spotkaniach. My oczywiście życzymy chłopakom dwóch zwycięstw, później kolejnych i kolejnych aż do Mistrzostwa. Hf!
Paul 'czm' Nelson,
Fan 'Jibo' Zhibo oraz
Anton 'Cooller' Singov. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić Was do czytania. Hf!
Dinhz,
Aoa [2:0]
rage [2:0]
SP [2:0]
Ostatnio dosyć głośno o Jarku, wkońcu to on wpadł na pomysł "Quake Movie Night", który poruszył wielu graczy, tych obecnych i byłych. Nie będę Wam może dużo przedłużał R.I.A.M to kolejna produkcja filmowa Jaracza i Stolarza, wcześniej dali się nam poznać chociażby takimi filmami jak Eviled czy sam trailer do R.I.A.Mu. Oglądając film byłem zaskoczony dosłownie wszystkim, pamiętam słowa Jaracza kilka miesięcy temu kiedy mówił "nie wysyłaj mi nawet demek z dm6" i naprawde starał się ich unikać mimo, że jak wiemy czasem nie jest to możliwe.
Kolejnym wywiadem z serii zapowiedzianej przez naszego redakcyjnego kolegę Misiex'a będzie spotkanie z może nie najbardziej rozpoznawalnym klanem, jednak z zespołem, który w przeciwieństwie do większości utrzymał się na naszej rodzimej scenie bardzo długo i wbrew wszelkim prognozom rozwijał się i czynnie brał udział w większości lig. Wielkim atrybutem była oczywiście stałość składu, a podstawowa 5-tka, uformowana tak wiele czasu temu nawet teraz gra wspólnie. Trzeba dodać, że przez klan przeszły wielkie sławy, takie jak Mad, scaNdal, pionier czy najt. Z czego możemy pamiętać zespół? W pucharze organizowanym przez ESL w półfinale w stostunkowo wyrównanej walce odpadł z fenomenalnie grającym wtedy zespołem byłych mistrzów Polski - sYnthesis., zajmując ostatecznie 4 lokatę.
Polacy prezentują się coraz lepiej. Tym razem mowa o występie naszych rodaków z w ClanBase OpenCup Quake 3 TDM. Team
God Forsaken - w stosunku map 2:1.
Botte Da Orbi - 2:0 w mapach. Gdy tylko pojawi się oficjalny raport, edytuję tego newsa.



