Jeszcze jedno podsumowanie roku...
śro, 24 styczeń 2007 23:19:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena
Na stronie klanu White Rabbit pojawił się dzisiaj artykuł w którym wypowiadały się osoby związane ze sportami elektronicznymi w naszym kraju. Tematyką ich wypowiedzi był miniony, 2006 rok. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć też głosu przedstawicieli Quakerów.
Na pomysł wpadł
wR|BeneD, który niczym ksiądz chodzący z kolędą po ircu zwabiał coraz to kolejne ofiary do spowiedzi. Oprócz Quake'owca znajdziemy tam przedstawicieli scen Fifa czy Counter-Strike. Od liderów klanów, do graczy. Od kobiet do mężczyzn. A w naszym imieniu wypowiedział się mój kolega redakcyjny z ORGa -
Mateusz "Mav_" Bownik.
Oczywiście zamiast pisać na temat, skupia się na dzieciach, laskach i bliźniakach. Ale to dla niego akurat typowe.
Pomimo wszystko, czyta się szybko i przyjemnie, więc zapraszam do lektury!
Polski e-sport @ 2006 by BeneD @ Team-WhiteRabbit.pl

JaC
Dinhz vs
rB
neu - Czwartek 20.00
matr0x
Spart1e 
GaD
Spart1e - Szwed, dobry znajomy wielkiego nieobecnego czyli Zika, ma spore szanse na znalezienie się w finale. Po drugiej stronie drabinki będzie wspinał się
GaD - "wypalona gwiazda" aka 
Treb swoim zmodyfikowanym silnikiem Quake 3, próbuje nas przekonać, że jednak nie.
Powyższa informacja ma także znaczenie z jeszcze jednego powodu - chęć udziału w zawodach zgłosiła gwiazda szwedzkiego q3 -
Francją.




